רישיון בין לאומי

דובאי היא יעד תיירותי פופולרי ומושכת אליו מיליוני מבקרים מדי שנה. אחת הדרכים הטובות ביותר לחקור את העיר והאזורים הסובבים אותה היא השכרת רכב בדובאי.

אם אתה תייר שמתכוון לשכור רכב בדובאי, תצטרך להיות בעל רישיון נהיגה בינלאומי בנוסף לרישיון הנהיגה הרגיל שלך. הסיבה לכך היא שבדובאי, כמו במדינות רבות אחרות, יש כללים ותקנות מסוימים לגבי השימוש ברישיונות נהיגה זרים.

רישיון נהיגה בינלאומי הוא בעצם תרגום של רישיון הנהיגה הרגיל שלך למספר שפות, כולל ערבית, שהיא השפה הרשמית של איחוד האמירויות הערביות (UAE). זה מקל על הרשויות בדובאי לאמת את אישורי הנהיגה שלך, ומבטיח שמותר לך חוקית לנהוג בכבישי העיר.

בנוסף לרישיון נהיגה בינלאומי, תצטרך גם דרכון תקף וכרטיס אשראי על מנת לשכור רכב בדובאי. רוב ספקי הרכבים ידרשו ממך להיות בן 21 לפחות, וחלק ידרשו 24 עבור השכרת רכבי יוקרה בדובאי.

כדאי גם לציין שנהיגה בדובאי יכולה להיות מאתגרת למדי, במיוחד למי שלא רגיל לכבישים העמוסים של העיר ולנהגים האגרסיביים. חשוב לנהוג בזהירות ולמלא תמיד אחר חוקי התנועה והתקנות על מנת למנוע תאונות ותקלות אחרות.
אם אתם מעדיפים לא להתעסק בנהיגה ולנצל כל רגע בנחת, אנו גם מציעים שירותי השכרת רכב עם נהג בדובאי.

לסיכום, אם אתם מתכננים לשכור רכב בדובאי בתור תיירים, חיוני שיהיה לכם רישיון נהיגה בינלאומי בנוסף לרישיון הנהיגה הרגיל שלכם. זה יעזור להבטיח שמותר לך על פי חוק לנהוג בכבישי העיר, ויעזור להפוך את חווית הנהיגה שלך בדובאי בטוחה ומהנה ככל האפשר.

אנו בדובאי דיל מספקים שירותי הוצאת רישיון בין לאומי במידה ואין לכם.
כל מה שנדרש הוא להעלות מסמכים ותוך שעתיים תקבלו את הרישיון ישירות אליכם.
אם אתם מעוניים צרו קשר עכשיו ונדאג לכם!